| Summer Memories a întrebat:

Ce parere aveti despre Enrique Iglesias?batting eyelashes

16 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Imi plac unele melodii ale sale. Dar prin prisma faptului ca il are tata pe Julio Iglesias mi se pare un cantaret mediocru. Fata de tatal sau pune prea mult accent pe bani si faima. Tatal sau are niste melodii care sunt parca special pentru suflet. E o diferenta mare intre ei. Cel mai mult imi place http://www.youtube.com/watch?v=w55Nib4uf1U

| viatadecacatt a răspuns:

Bun bun smug

| daniDeeDee a răspuns:

Suntem nascuti amandoi pe 8 mai.hee hee

si imi plac tare melodiile lui.

| hamsterx a răspuns:

Mie imi place Enrique de cand eram mica, de pe la 6-7 ani :X de cand avea melodii de telenovele happy plus ca mi s pare ca in ciuda faptului ca anii au trecut a ramas la fel :X de frumusel.

| Shinen a răspuns:

Imi place, in special melodiile Push si Takin back my love

| Giuly_3112 a răspuns:

Prostalau laughing

| Lumynyzza a răspuns:

Imi place foarte mult...de el am postere...si imi plac melodiile sale. http://www.youtube.com/watch?v=w55Nib4uf1U mai ales takin'n back my love
:D:D

| Biir a răspuns:

Frumuselhappysi canta si binebatting eyelashes

Răspuns utilizator avertizat
| Alex_9506 a răspuns:

Este solistul meu preferat.Imi plac toate melodiile lui, in special cele in engleza.Mai mult decat atat nu stiu ce sa zic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place cum arata si cum canta, dar nu ascult muzica lui.este un artist, si pentru asta il apreciez happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un baiat foarte de treaba si de gasca! il pup si il respec

| HoneyBii a răspuns:

Damn is so hot =p~; x

| HoneyBii a răspuns:

Aaa si melodia Tonight m-a innebunit.O ascult de vreo 7 zile incontinuu

| bombonik44 a răspuns:

Frumusel tare, tare si canta bine, bine

| mdeea a răspuns:

Este o frumusete laughing :X