| dyana_6840 a întrebat:

Ce parere aveti se cantaretul Enrique Iglesias sincerkiss Funda :-X

Răspuns Câştigător
| Oiţăă a răspuns:

Pai, Enrique este un cantaret bun. Are cateva piese proaste, dar cand le nimereste pe cele bune. apoi nu cred ca sunt piese mai tari ca ale lui.hee hee
Oricum, mie una imi place acest cantaret. Si nu te gandi ca-mi place cum arata, pentru ca e aratos[tongue], dar imi place in mod special muzica lui si ce transmite prin muzica.
Desigur, a avut si vremuri grele, dar eu cred ca astea au fost o lectie. Si se pare ca piesele lui devin din ce in ce mai bune. Si sa speram ca asa o sa ramana.
Piesa "Tonight" m`a surprins foarte tare pentru ca nu eram obisnuita sa-l vad pe Enrique in stilul asta. Si a continuat si la noua lui piesa "Dirty Dancer", pe care da`mi voie sa-ti zic ca o ador! Deci, sunt un pic suprinsa de noul lui stil, dar vad ca`i merge din ce in ce mai bine. Asa ca de ce sa nu ne bucuram pentru el?
Si incheind, abia astept sa vad ce piese mai scoate Enrique.tongue

5 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Sincer nu dau doi bani pe el, Julio Iglesias ( tac-so) era mult mai bun dar a făcut o greșeală, l-a băgat și pe Enrique în industria muzicală.

| Sἶrenἶa a răspuns:

Nu.mi place.

| Adryan657 a răspuns:

E bun
cu toate ca s-a cam "laudat" ca e cam slab dotat

| PuFFuLiKi_7860 a răspuns:

E cel mai dragut cantaret din toate timpurile E super cool!

| Deny14 a răspuns:

Arata foarte bine si are o voce superba