| ImYourFuckingNightmare a întrebat:

Ce parere aveti despre Escape The Fate? Va place cum erau inainte [ cand solistul era Craig Mabbit. ], sau acum? [ cand solistul e Ronnie Radke ]
Si ce melodii va plac? thinking
Funda + Vot. ^^

Răspuns Câştigător
| DinooCanScreamRawwrr a răspuns:

Şti...defapt fostul solist e Ronnie iar noul solist e Craig. Sper că a fost o greşeală, oricum Ronnie e acum in trupa Falling in reverse.Sună binişor zic eu.Cât despre Escape The Fate...o schimbare se observă în stiulul lor, dupa plecarea lui Ronnie, dar şi Craig Mabbitt se descurca de minune.
Melodiile care îmi plac sunt multe, nu cred că o să le înşir acum.

2 răspunsuri:
| reversethiscurse a răspuns:

Consider ca actualul solist, craig mabbit a adus un plus trupei... soundul e mai dur si videoclipurile sunt scoase parca din filmele de groaza... dar si ronnie radke face o treaba foarte buna la trupa falling in reverse, si sa fiu sincera toata melodiile de la escape the fate sunt geniale:X

| ledaamabbitt a răspuns:

Da, dar primul solist a fost Ronnie, acum e Craig. Si da se vede o mare schimbare. Craig e mult mai bun decat Ronnie.