| AnotherShadow a întrebat:

Mai am o nelamurire care nici acum nu am aflat raspunsu: De ce Ronnie Radke a plecat din escape the fate?big grin

Răspuns Câştigător
| 985436982 a răspuns:

Ronnie a fost "rugat" sa plece din trupa dupa ce a fost implicat intr-o bataie (tipu care a fost batut a murit) si pentru ca a fost prins cu droguri etc. Trebuia sa mearga la inchisoare si spre binele trupei, restul membrilor l-au rugat sa plece. A fost eliberat in Decembrie 2010 si are o noua trupa, Falling In Reverse. Piesa lor de debut a fost lansata recent, se numeste "Raised by wolves" sau ceva de genul:))
Esti fan/a ETF? Te rog imi dai un like? http://facebook.com/ETFROMANIA

3 răspunsuri:
| 985436982 a răspuns:

N-ai pentru ce. Doar suntem o familie. big hug laughing
Esti fata sau baiat?

| AnotherShadow explică:

Ms mult big hug si da sunt fan ETF dar nustiam ce s-a intamplat cu ronnie iar acum am aflatbig grin