| Siraxta a întrebat:

Ce părere aveţi despre Flyleaf? Mie vocea solistei mi se pare genială. http://www.youtube.com/watch?v=8_zGWB9gFig

17 răspunsuri:
| Paulla a răspuns:

Nu-mi place, au vreo două melodii mai okay, dar în rest sunt slăbuţi.

| Woodenpints91 a răspuns:

N-am nimic cu ei, dar nu aş asculta aşa ceva de bună voie.

| CautNume a răspuns:

Nu prea ii ascult, dar vocea solistei imi place.

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Ţi se pare genială? Este genială!

| Woodenpints91 a răspuns (pentru SuperNovaaaaa):

Ai habar ce înseamnă cuvântul genial?
Sau îl foloseşti ca să caracterizezi tot ce-ţi place?

| SuperNovaaaaa a răspuns (pentru Woodenpints91):

Hehe,te cam bagi în seamabig grin fiecare cu ce-i place!

| Woodenpints91 a răspuns (pentru SuperNovaaaaa):

Păi mă îngălato acre asculţ iai se eu tu pego...te-am întrebat dacă ai habar ce înseamnă cuvântul genial. Văd că-l foloseşti. Îl foloseşti prost că habar nu ai ce sens are.

Ea cerut păreri i-am dar păreri. Trebuiau să fie neaparat pozitive şi pupincuriste?
Da, fata s-a exprimat corect. A spus că i se pare. Din punctul ei de vedere. Tu ai vrut să pari mai deşteaptă şi ai făcut o afirmatie pe care pun pariu că habar nu ai să o justifici nici pe aia.

| Siraxta explică (pentru SuperNovaaaaa):

Este genială din punctul tău de vedere, mie doar mi se pare, n-am afirmat asta.

| SuperNovaaaaa a răspuns (pentru Siraxta):

Din punctul meu de vedere, aşa este, merg pe părerile mele nu pe ale altora.

| SuperNovaaaaa a răspuns (pentru Woodenpints91):

Aşa şi? Nu tuturor le place aceleaşi chestii.Ce te bate pe tine grija ce cuvinte folosesc eu atâta timp cât nu îţi sunt adresate ţie.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru SuperNovaaaaa):

Văd că nici cu limba română nu prea te omori. Vorbeşti mai infect decât cocalarii.

| FadetoBlack a răspuns:

E okay, nu am nimic cu trupa, dar nici nu e printre preferatele mele, într-adevăr solista are o voce bună.
Îmi place I'm so sick

| Tourniquet a răspuns:

Solista veche, Lacey, este o cantareata foarte buna. Imi place vocea ei foarte mult, dar nu ma prea omor cu noua solista. Melodia mea preferata este Fully Alive.

| M25M a răspuns:

Are voce buna insa nu este chiar atat de geniala.

| KristalPop a răspuns:

E mişto... cât de cât.

| Delicacy a răspuns:

E acceptabilă formaţia aceasta, nu m-ar deranja dacă aş merge undeva şi aş asculta-o.Îmi place de la ei melodia Cassie, dacă o ştii:-?
http://www.youtube.com/watch?v=S5X0cWsC8rY

| HeresyoftheUnknownGod a răspuns:

Mă rog, să zicem că îi ok trupa şi vocea ei, dar nu i-aş numi vocea "genială", că nu e.