| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre formatia Sepultura?

5 răspunsuri:
| TheDarkEmpire a răspuns:

@ArcAnna Nici eu nu am ascultat foarte mult Sepultura pentru ca nu prea mi-au placut, mai putin.De aceea am cerut parerea celorlalti.
Mai multe aici: http://www.metal-archives.com/bands/Sepultura/78#

| ArcAnna a răspuns:

Am vazut doar un clip.mi se par foarte duri.sadici.dar am vazut doar "convict in life"

| ArcAnna a răspuns:

Aparent nu prea se asculta acesta trupa.te pot intreba mai multe despre ei? nu prea am ascultat dar din ce am auzi sunt din brazilia, ei au facut cunoscuta tara prin ceea ce canta

| ArcAnna a răspuns:

Cantece despre anticrist si apoclipsa.inspiaring.the end of the world is close.he who fears Satan...beware.he's armies are here.the war has just begun

| ArcAnna a răspuns:

Scuze.'s-a trimis de 2ori straight face
Aparent nu prea se asculta acesta trupa...sau nu sau nu a raspuns nimeni pana acum.te pot intreba mai multe despre ei? nu prea am ascultat dar din ce am auzi sunt din brazilia, ei au facut cunoscuta tara prin ceea ce canta