| Dean1996 a întrebat:

Ce parere aveti despre formatia Avenged Sevenfold?

Răspuns Câştigător
| Dumnezău a răspuns:

Avenged Sevenfold foREVer. straight face

Ador trupa, e una din preferatele mele.Am toate albumele lor, si imi plac toate cantecele, fara nicio exceptie.Prima data am ascultat de la ei Afterlife acum vreo patru ani,si am avut noroc sa ascult exact de la solo-ul de chitara, care mi s-a parut exceptional, iar de atunci am inceput sa ascult treptat.Am si plans un pic cand a murit Rev, pentru ca A7X nu o sa mai gaseasca un baterist de talia lui, desi au incercat ceva cu Mike Portnoy, dar nu prea le-a iesit.Cred ca e doar a treia trupa de la care ador toti membrii, in egala masura.Il ador pe Matt,la fel de mult ca pe Syn,Johnny sau Zachary, pentru ca fiecare e genial in ceea ce face, in special cel de-al doilea care e un chitarist nemaipomenit.Nu prea am cum sa exprim in cuvinte cat de dor mi-e de Rev,am revazut astazi videoclipul de la So Far Away si cred ca e groaznic pentru ceilalti patru sa treaca prin asta... Vocea lui Matt e fantastica,una din cele mai bune din rock-ul comercial.Cel mai mult imi plac albumule Nightmare si City of Evil,primul e mai profesionist decat celalalte,iar al doilea are cantecul meu preferat de la ei,M.I.A.

Cel mai mult imi plac de la ei: M.I.A,Critical Acclaim,Afterlife,So Far Away,Unholy Confessions, Welcome to the family, Tonight the world dies si Seize The Day

| Mikezilla a răspuns (pentru Dumnezău):

Te sustin, A7X foRever

9 răspunsuri:
| Necrophagist a răspuns:

Au tehnica unor puşti, vor parcă să imite Metallica sau ceva de genu' în combinaţie cu un ieftin Nickelback

| 985436982 a răspuns:

A7X ftw

| AndreiAlexandru36 a răspuns:

Destul de faina. au vreo 3 melodii faine.pa pa

| Mikezilla a răspuns:

Pentru numele lui Dumnezeu,daca unii tot ii fac gay si vai de capul lor as vrea sa te intreb : ce parere ai despre cei care ii vorbesc de rau pe Avenged? Parerea mea e: Don't like,don't watch, deci mi se pare o prostie imensa sa spui ca cei de la Avenged nu au voce, nu stiu sa cante solo-uri. Daca se dau ei asa destepti sa incerce ei sa ajunga undeva cu muzica pentru ca Avenged au ajuns departe.

| SorriX a răspuns:

Ahem, mai trebuie sa comentez? *drools while watching your avatar* laughing

| nikimportant a răspuns:

E cea mai super trupa rock love struck

| skyli a răspuns:

Ce as putea sa spun mai mult deca a spus Dumnezău mai sus..defapt as putea..ar fi chiar foarte multe..dar..rezum doar la A7X foREVer!

| JJxD a răspuns:

Una din formatiile mele preferate