| MadyBotnari a întrebat:

Ce parere aveti despre Gusttavo Lima si Michel Telo?

8 răspunsuri:
| bloodyhell a răspuns:

Sunt nasoli si au melodii jalnice

| Mădă0611 a răspuns:

A trebuit sa ma uit pe youtube cine-i Lima ala :)) =)) l-au chemat pe domnu' fotbalist pe scena doar sa rumege guma aia si sa "danseze" pentru ca melodia sa ajunga hit :))
Tza tza regheton \m/ :P Ei "este" niste neni care au ajuns celebri datorita lui Neymar, urmeaza http://www.youtube.com/watch?v=IN7YaS0-VAk :))) zici ca danseaza de foame :))

Răspuns utilizator avertizat
| Wøodenpints a răspuns:

Ultra gay. Ambii.

| Domiinic a răspuns:

Niste gay ar fi cei mai tari daca s-ar casatori unu cu altul.

| paulica2003 a răspuns:

Mi se par cam G@Y cel putin Gusttavo big grin dar macar au canta binetongue

| anonima1010 a răspuns:

Nu imi plac

| Ab_Vladutz_1990 a răspuns:

Gusttavo Luma merge e bunicel dar Michale telo e cel mai mare Ghay posibil singura piesa faina a lui michale telo este bara bara bara bere bere bere...