| soraGrime a întrebat:

Ce parere aveti despre Jared Leto?

Răspuns Câştigător
| DinooCanScreamRawwrr a răspuns:

Personal cred că e un actor şi un cântăreţ talentat. Într-adevăr, arată bine, dar asta nu îmi influenţează în niciun fel cu privire la calităţile sale.

6 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Un actor genial, un cantaret si mai bun.Cred ca 90 % din fetitele idioate care asculta 30STM asculta pentru ca Jared e hot, nu pentru talentul lui.Are o voce minunata, e carismatic, si e unul din solistii de care-mi place cel mai mult din rock.Se tine bine la 40 de ani...

| LastChance a răspuns:

Eram odată fană infocată 30 seconds to mars. Am cam renunţat.
În fine, eu consider că Leto e un solist destul de bun, ştie să facă atmosferă la concerte şi un actor la fel de bun. Doar cuvinte de laudă despre el. big grin

| DeathTheKid a răspuns:

E foarte dragut:Xcanta bine, joaca bine...cel mai mult am asteptat concertul cu BJ, iar pe locul 2 ar cam fi pe cel cu 30STM...sau poate cel cu Guns n Rosesthinking(la celalalt nu am putut merge)

| soraGrime explică:

Eu nici macar nu ascult 30STM...dar l-am vazut intr-un film(Alexander The Great) unde mi-a placut la nebunie de el...Pana atunci, nici nu stiam ca e la 30STM.Eu il admir mai ales ca si actor.

| 985436982 a răspuns:

Aa si nu stiu de ce, dar imi aduce aminte de iepuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm. E frumos, are voce. Ma enerveaza cei care sunt fani doar pentru ca arata bine. Stiu doar cateva piese de la 30 Seconds To Mars, nu ma consider fana. Mi se pare okay.