| LastChance a întrebat:

Ce parere aveti despre Jared Leto?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| DeathTheKid a răspuns:

DVJ cred ca ai probleme cu vedereawinking, daca nici Jared nu arata bina la 40 de ani(aproape)ce naibalaughing

Pai arata foartea binelaughingeste amuzant, am observat ca ii place sa se strambe si sa faca ca toate alea uneorilaughingsi il apreciez foarte mult pentru ca nu este genul asta de vedeta fitoasa, iar despre voce ce sa mai zic:X:X:X

3 răspunsuri:
| LastChance explică:

DVJ, vorbesti serios? rolling on the floor cum dracu sa semene cu un porc?

| AG a răspuns:

Daca zic ca il ador merge?laughing
Acum vb serios: imi place foarte mult cum canta si imi place mult si ca actor. Of course si look-ul e foarte tare, dar e si super super talentat.

| FirstState a răspuns:

Samana cu un porc
funda?big grin