| OchyDeViperă4Love a întrebat:

Ce parere aveti despre Lady GaGa? Cine raspunde scurt si la obiect, primeste funda. Vreau un raspuns rapid si scurt. Nu am nevoie de romane. :*

Răspuns Câştigător
| Carrie a răspuns:

Ciudata dar creativa

38 răspunsuri:
| clara1122 a răspuns:

Pai:
-mi se pare ca exagereaza la imbrcaminte si accesorii;
-nu e genul meu;

| Dreams7 a răspuns:

Nu e genul meu.

| iulia_2102 a răspuns:

Mie imi place de ea, are o voce foarte buna. Si chiar socheaza cu tinutele ei extravagante. Cred ca asta e si scopul, nu sa fie placuta de toti, ci sa socheze ca toata lumea sa o asocieze cu extravaganta, astfel se face mai cunoscuta

| denisa_6193 a răspuns:

Cidata dar are imaginatie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciudata dar cu cantece colosale!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lady GaGa este Lady GaGa.Este unica.Nimeni nu este ca ea.Toti incearca, dar nimeni nu reuseste.

| rAk1m a răspuns:

Prostituata.

| Twice a răspuns:

Mi se pare o femeie nebuna tare, face niste chestii care alte vedete nu cred ca le-ar face."Unica in tot ceea ce face". stie sa fie mereu in centrul atentiei, cu un stil unic!

| Anna_5372 a răspuns:

Este o adevarata artista care stie exact ce vrea