| unknow a întrebat:

Ce parere aveti despre LaDy gAga? big grin

11 răspunsuri:
| unknow explică:

@SmileChupsDă o urasc pe lady gaga straight face

| AntoniaOrman a răspuns (pentru unknow):

De ce s-o urasti? straight face O sa fie un mesaj lung care nu-l spun la nervi ci pentru ca asta simt.
Serios, de ce o urasti? Ti-a gresit ea cu ceva? Te-a batut? Te-a injurat? Sau ce? Este o persoana foarte buna si nu ar trebui sa o urasti.Ma rog, ca nu-ti place muzica ei e altceva dar ce ai cu persoana ei?
Chiar nu va inteleg. straight face
Stiu ce o sa raspunzi asa ca iti spun de pe acum:
1.Nu e satanista:Citeste versurile de la melodia ei, Born This Way.
2.Nu e barbat:Uita-te la videoclipul de pe Youtube: "Lady Gaga Poker Face Live Orage Rockscorp" sau ceva de genul asta. Mi-am exprimat ceea ce am simtit, asa ca pace. happy

| LNK a răspuns:

Are o voce foarte buna, dar pacat ca e disperata dupa atentie si e in stare de absolut orice ca sa socheze. La inceput a fost ok, dar acum e oribila.

| XtmCamiii a răspuns:

Mie una nu imi place de ea! lady gaga are un stil gotic si dupa primele ei hituri sa prostit rau de tot si mie una imi place muzica ei dar stiulul de a fi contrazice deci am mai citit si o revista la spate scria ceva despre spirite fantome si cica declara lady gaga ca ar fi reancarnarea bunici sale? deci sau pe net apare niste intrebari ca daca lady gaga are coarne cu adevarat?
decii.scuze cred ca tu esti fan dar eu una nu o plac si funda eu vei la o persoana care o lauda numai de bine pe lady gaga
bye`

| EvellineDub a răspuns:

Ciudata disperata dupa atentiethinking

| HoldMyHand a răspuns:

Lady Gaga, este foarte apreciata in toata lumea.Eu o plac,o ascult,o respect,ce face ea, e o grea treaba, fa tu muzica buna;

| MalinaH a răspuns:

Imi place Lady Gaga nu stiu dc spun unii ca nu are talent. love struck

| laAAal a răspuns:

Buna! mie una imi place de ea dar ce pot sa spun. daca nu era asa de nebuna +imbracamintea ei ciudata=nu avea succes deloc

| Nightcrawler a răspuns:

Eu ii zic Ladyboy sau Ladysatan ^.^ deci iti imaginezi cat o "iubesc" :X:X:Xlove struck

| Deasonyka a răspuns:

Pe langa faptul ca o ador, Lady Gaga, (numele ei de scena) Stefani Joanne Angelina Germanotta este nascuta la (New York, 28 marzo 1986), si este cantareta de origine italiana.(Joseph Germanotta, de origine palermitana, tatal) si (Cynthia Germanotta, mama) di origine veneziana.Lady gaga a compus prima sa balada(la pian) la varsta de 13 ani, apoi la 15 ani a inceput sa joace intr'o telenovela tv americana.La varsta de 19 ani semneaza un un contract cu Def Jam(manager), acesta lasandu-se inpresionat de vocea si urechea ei muzicala, Lady Gaga a compus melodii pentru:Fergie, Pussycat Dolls, Britney Spears etc.La data de 8 aprilie 2008 ea a lansat prima sa melodie (Just Dance) de aici incepand si cariera acesteia.In prezent Gaga detine o firma foarte renumite de haine (din colectia realizata de aceasta)pot spune ca Lady Gaga i'si creaza singura propriile haine(de aici rezulta faptul ca este di desinger).Sa nu vorbim despre rochia din carne crudă purtată de Lady Gaga la gala MTV Video Music(aceasta se dovedeste a fi una din creatiile sale artistice). Deci pot spune ca in prezent Lady Gaga a evoluat foarte mult, majoritatea incercand sa castige audienta facand ceea ce face si ea.In incheiere pot spune faptul ca Lady Gaga in 2012 va semna un contract cu o firma de cosmetice care ai va purta numele, si de asemenea tot in acest an va aparea si parfumul Lady Gaga care va mirosi a sperma si sange! Debia astept sa'l cumpar deoarece o ador :Xlove struck:X Cam atat stiu despre Lady Gaga daca voi afla mai multe te voi tine la curent cu tot ceea ce este nou.

| Alex_7177 a răspuns:

Ca e un zombiwinking