| alexutza_9130 a întrebat:

Buna ce parere aveti despre Lady Gaga?

7 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Imi plac doar melodiile ei.

| tim a răspuns:

E de treaba desi pare cam sarita. pe plan muzical ar putea ajunge mereu in top

| Danyyyyy a răspuns:

Mie chiar imi place lady gaga, imi place pentru ca are curajul sa faca ceva ce alti oameni nici cu gandul nu indraznesc.Imi place mult stilul ei si foarte mult muzica ei.Cat despre noul ei videoclip mi se pare foarte indraznet

| madalina_5722 a răspuns:

Este ok dar in ultimul timp a inceput sa exagereze in tot ce face.

| alexaalexandra a răspuns:

Tare tipa.
imi plac si melodiile

| dianarockstar42_8784 a răspuns:

Love gaga love struck

| Stefiutza a răspuns:

Da, pentru ca e curajoasa big grin Desi multi zic ca e ciudata, ea tot cum vrea face si nu baga de seama rautatilor.Este mereu originala si este un model de inspiratie. Ea nu e ca alte vedete care vor bani, ea moare de dragul fanilor ei, nu de dragul banilor. Vrea sa fie o profesoara, un model demn de urma pentru fanii ei tineri. E sensibila si draguta. E diferita de alte vedete si surprinde mereu prin ceea ce face si reuseste sa faca spectacole grozavewinking Este cea mai tare! big grin