| baby_4423 a întrebat:

Ce parere aveti de Lady Gaga

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

O ador!
mi se pare cea mai originala cantareata din cate am vazut in 13 ani!
Si tie iti place?love struck

11 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Ms pentru funda, mada!love struck

| Firefly a răspuns:

Talentata dar mult prea extravaganta.Deja devine penibila.

| clauss a răspuns:

Mai e ceva de zis, e un artist complet, e nr unu in inimilor multor tineri

| lol1232 a răspuns:

Ca esteo destrabalata laughing tu ce parere ai?

| FanMJJ a răspuns:

E urata rau de tot. niciodata nu vine cu ceva original.

| OglindaOarba a răspuns:

Foarte talentata numa uneori e prea extravaganta. dar imiplace d ea

| Sorinna a răspuns:

Este o artista neinteleasa. Tinute ciudate, versuri adevarate.

| me_3408 a răspuns:

Hate hear. E o ciudataa.cred ca vrea sa isi ascunda uratenia. Voce, nu cred ca are, ca toate erau modificate probabil, Da inainte pe Just Dance sau Poker face nu era asa de ciudata, da apoi cred ca a innebunit :-l

Răspuns utilizator avertizat
| cartman a răspuns:

O urata care produce muzica comerciala pe banda rulanta? de obicei are fete de liceu ca fani, cam asa observ.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte tare chiar daca este putin... exagerata. Stie cum sa iasa foarte mult in evidenta si asta o ajutat-o foarte mult. II ador melodiile.