| AndaAndore a întrebat:

Ce parere aveti despre manele?
Astept parerile voastre, indiferent care`s aceleahee hee

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
18 răspunsuri:
| Aℓida a răspuns:

Le'am copiat de la turci, le'am mai modificat.si iata! a iesit un... miracol.-parerea mea-

| diana a răspuns:

Eu nu sunt fan dar nu am nimic impotriva lor.Pana la urma fiecare asculta ce vrea.

| Babbe a răspuns:

Buna, ce pot spune, multi spun ca "euu nu ascult manele :O " si cand ii vezi ca stau la colts de strada si plang, eu una nu ascult manele des, foarte rar, la o petrecere, chiar si acasa cand imi mai aduc aminte cate ceva. thinking

| andreeamitoi a răspuns:

Sunt aiurea si influenteaza gresit ascultatorii de orice varsta. Oricum, la o petrecere sa asculti o manea nu e rau

DAR

Ascultatul in exces al manelelor dauneaza grav mentalitatii!

| MidnightLady a răspuns:

Este cele mai tari, sa moara dusmanii mei de nu!hee hee

| MidnightLady a răspuns:

Darkychoco, te deranjeaza ironia mea?
In loc sa zici mersi, ca mai iei si funda pe seama ei. Of, of, ce oameni nerecunoscatori...hee hee

| Debbiee a răspuns:

Mie imi plac numa` unele big grin
Da nu ascult in exces big grin
Odata la 2 saptamani`big grin
Si idem miky :d nu am nimic` cu cei care asculta big grin
byebye >; ddD

| amaranth a răspuns:

Manelele. nu stiu. Nu am nimic impotriva cu acest gen de muzica[ fiecare asculta ce are chef]. dar sincer. am o parere cam proasta despre acei oameni care nu stiu alt gen de muzica. toata ziua numai cu manele. manele si iar. manele. E bine sa-ti placa toate genurile de muzica.Eu de exemplu. ascult muzica. depinde de stare. adica, pot fi si manele [sunt unele care sunt chiar frumoase] si altele. de club. rock. etc. cum spuneam, depinde de stare!

Răspuns utilizator avertizat
| geo01 a răspuns:

Cand eram mai mica ascultam dar acum le urasc...depinde de ce asculta si prietenii ...ca ei daca asculta rock de exemplu si u manele nu o sa va intalegeti niciodata

| ihaterain a răspuns:

Sunt de ****straight face
zgomot nu muzicahappy

| C3dRyK a răspuns:

Manele in sus, manele in jos, manele la stanga, manele la dreapta, sun nasoale! Galagie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea: Yeah! Bleah!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie sincer unele imi plac dar sunt de acord cu ceilalti ca dauneaza grav mentalitatii.adica nu ai de invatat nimic de la ele. mie imi plac cele de petrecere.cum ar fi susanu-baga dans.aia e chiar tare rau.sa o asculti la un majorat ceva... dar in general ele sunt stupide si influenteaza prost creierul. unele sunt chiar de suflet asa, frumoase dar... oricum asa si asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poluare fonica

| мιку a răspuns:

вυηa. ƒιє¢aяє ¢υ gυѕтυяιℓє ℓυι :∂ ηυ am ηιмι¢ ¢υ ¢єι ¢aяσяa ℓє ρℓa¢, ∂aя єυ ρєяѕσηaℓ ηυ aѕ¢υℓт.
ρa-ρa! happy

| alexandraviatata a răspuns:

Nu-mi plac.
par a fi de rromi(romi).

| Ralu_7083 a răspuns:

Dupa parerea mea manelele sunt o mutilare a limbii romane si a muzicii de calitate...