| clauphotograph a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia aceasta?

Astept pareri...

Si daca stiti alta melodie in genu la asta postati-o

http://www.youtube.com/watch?v=Fm4eW9vEpSM

6 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

N-as asculta asa ceva.

| NeverSayNever a răspuns:

E frumoasa melodia, iar Loredana are o voce superba si un bun potential, iar cu timpul se va descoperi si va fi mai buna.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
e acceptabila melodia, nu cred ca as asculta-o la nesfarsit.o data merge pentru cei ce sufera.
O zi frumoasa sa aihappy

| Wøodenpints a răspuns:

Jeg de melodie. Un pufan cu coşuri pe faţă strigându-şi amorul la sincron cu o croncănitoare răguşită şi fără pic de voce.

| Vans a răspuns:

Tre să fii de-a dreptul o persoană tristă şi plictisită ca să asculţi aşa ceva...

| duuh a răspuns:

Enervanta.