| Merduo a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia aceasta? Fiti sinceri :))) http://www.youtube.com/watch?v=9bZkp7q19f0

8 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Nu exista ceva mai penibil si un jeg mai mare pe lumea asta.Le intrece pe toate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O adevărată capodoperă a penibilităţii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În ziua de astăzi, în care marea majoritate a melodiilor lansate şi care prind la public sunt cele comerciale şi idioate, apare un rahat pe care-l poţi considera cu siguranţă o insultă adusă muzicii.

| Anonymous1247 a răspuns:

Un adevărat jeg!

| CLDaraBomMinzy a răspuns:

E una din preferatele mele si o sa ma fac Psy de halloween!

| Merduo explică:

Tare nu?laughing

| Merduo explică:

V-am dat link-ul asta pentru amuzament nu pentru ca imi place, mie imi place dansul ala idiot laughing

| POSCHINASEBASTIAN a răspuns:

Super jmecheralaughing)