| Nesquik_1900 a întrebat:

Ce părere aveţi despre melodia aceasta?
http://www.youtube.com/watch?v=eVTXPUF4Oz4
Argumentaţi vă rog!

Răspuns Câştigător
| FucktheSystem a răspuns:

E o porcarie de combinatie intre rap si ceva ce s-ar vrea, cred... rock.
Cum a zis si EnterSandman, nu merita ascultata, eu regret ca am deschis videoclipul ala.

7 răspunsuri:
| TheDarkEmpire a răspuns:

Linkin Park, formatie comerciala, niciodata nu mi-au placut.
Si vorba lui EnterSandman, un amestesc de genuri ce a rezultat in dezastru.

| EnterSandman a răspuns:

Numai rock nu este asta.este ori ce dar rock nu este laughing. este o corcitura nenorocita.de rap si nimic. dupa parerea mea.nu merita sa fie ascultata laughing

| Polaris a răspuns:

Mneh, Linkin Park sucks.

| loveiseverything a răspuns:

Nu-ti place melodia sau formatia? Daca vrei sa spui ca tipul ala care face rap strica formatia sunt de acord cu tine insa formatia e ok, vocalitul mi se pare foarte talentat, iti sugerez sa vizionezi live niste melodii de la ei (Leave out all the rest, Pushing me away, From the inside, Place for my head) La inceput nici mie nu mi-a placut formatia, nu-i puteam suporta dar acum mi se par ok, de fapt mi se pareau pentru. ca piesele din ultimul album sunt mai porcarii decat melodia asta.Si da, melodia asta e naspa.

| BadLuckBryan a răspuns:

E de linkin parca deci e buna.winking

| Nesquik_1900 explică:

+10 Puncte pentru toţi care au votat contra...e tâmpită melodia, am pus să văd dacă proştii zic "Da, e tare" doar pentru o fundă.

| TeddyBear a răspuns:

Frumoasa:d
Merita ascultata happy