| pwp a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia Akcent - My Passion?
http://www.youtube.com/watch?v=Afyf4Db6wd0
mie mi se pare superba!:x
dar parca am mai auzito! poate aceleasi versuri, acelasi ritm, acelasi refren, nu stiu!

Răspuns Câştigător
mariana
| mariana a răspuns:

Pwp, multumesc pentru link, eu acum am ascultat prima data aceasta melodie si mi-a placut. Videoclipul este de asemenea bun si iti face placere sa-l urmaresti.
Nu cred ca este plagiat de undeva cantecul, chiar daca poate sa se asemene cu unele melodii ritmice care se mai canta prin discoteci, nu inseamna ca este aceeasi melodie.
O seara placuta si un sfarsit de saptamana cat mai agreabil.

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da, e faina. Imi place si videoclipul.

| Anonima_5812 a răspuns:

Intr-adevar e un ritm pe care l-am mai auzit. Poate e doar o simpla coincidenta. Oricum e foarte tare piesa.

| alexandra0000009 a răspuns:

E omelodie superbe si da pare cunoscuta dar ce conteaza daca e buna

| remusbb a răspuns:

Si mie mi se pare o melodie exceptionala :X
si mie mi se pare cunoscuta confused nu stiu de unde thinking

| andreey_7154 a răspuns:

Mi se pare superba. O melodie reusita. :-D