| MyaxD a întrebat:

Ce parere aveti de melodia asta? Nu-i asa ca e superba?:X http://www.youtube.com/watch?v=n_DkG-_GYRA

Răspuns Câştigător
| xoxolavxoxo a răspuns:

Ba da:X
Am auzit-o la televizor dar nu stiam cum se numeste si acum o ascult intruna:X
Minunata la fel ca Madonna desi nu e tanara are putere sa cante.Bravo ei.

| MyaxD explică (pentru xoxolavxoxo):

Lol,cum suna-"are putere sa cante", de parca are avea 70 de ani. Are 53, c'monlaughing) e o femeie matura, dar arata tanarabig grin

8 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Nu.Nu se numeste melodie acel zgomot.

| MyaxD explică (pentru CautNume):

laughing)) wtf, zgomot? du-te si asculta salam sau guta, sigur aia canta mai frumoswinking

| CautNume a răspuns (pentru MyaxD):

Doamne cum gandesti straight face
Deci sa inteleg ca tu ai auzit doar de manelisti si Madonna?
Da, "melodia" din link este un zgomot.
Pun pariu ca n-ai auzit de: Queen, Red Hot Chili Peppers, Three Days Grace, Evanescence, Metallica.Ei bine, afla ca eu asa ceva ascult, nu niste....Ma rog, las-o balta.

| MyaxD explică (pentru CautNume):

Te rog, ma jignesti.Am auzit de toate numele "grele" din istoria muzicii, numai ca nu sunt genul meu. In general ascult muzica pop/dancehappy Si sa fim seriosi, melodia "Celebration" e superba, o capodopera a muzicii dancewinking

| CautNume a răspuns (pentru MyaxD):

Nu, nu o spun ca sa te jignesc, n-am nimic cu peroanele care asculta dance, dar eu nu ascult. Daca eu nu ascult Madonna nu inseamna ca ascult Salam. Poate pentru tine este o capodopera, pentru mine suna la fel ca toate melodiile dance.Nici mie nu-mi place acest gen cum nici tie nu-ti plac melodiile trupelor pe care le-am enumerat mai devreme.

| MyaxD explică (pentru CautNume):

Exact,dar asta nu inseamna ca e "zgomot"...pot sa zic si eu acelasi lucru despre melodiile rock pentru ca nu imi plac, chiar daca sunt bunelaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. E doar vomă muzicală.
Uite ceva ce se poate numi cu adevărat "superb" :
http://youtu.be/jhdFe3evXpk