| Gizăz a întrebat:

Ce părere aveţi despre melodia asta? Dau fundă; dacă nu ştiţi limba engleză abţineţi-va vă rog.

http://www.youtube.com/watch?v=xBHAUwINBW0

8 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Tare melodia.

| daiana a răspuns:

Eu ascult iron maiden, ador melodia wasting love, acesta e si mai faina! e asa nebuneasca pentru cei care apreciaza rock'ul, nu cocalari care il pupa in cur pe nicolae guta. si ritmul! i love iron maiden! sti cumva de unde o pot downloada? asta e muzica adevarata nu florin salam! \m/ The thin line between love and hate

| valy a răspuns:

Mai da ce rau esti tuhee hee. melodia este foarte frumoasa.Maiden a avut perioada foarte buna atunci cand a scoso.cred ca e cea mai frumoasa si cea mai minunata melodie a lor:X

| MaricikaFrumushika a răspuns:

Frumoasa, dar vezi ca o poti descarca moca de pe siteul http://WWW.AZMP3.RO

| Slavic a răspuns:

Am invatat limba engleza 3 ani si melodia m-a lasat tacut e foarte fain nu am cuvinte!

| Reverse a răspuns:

Sincer...am auzit de mult timp de Iron Maiden dar nu am fost niciodata curioasa sa ascult vreo melodie de la ei. Recunosc...melodia e destul de faina ( ador titlul ) si imi plac sound-ul si vocea tipului, iar versurile mi se par bine alese.
Si da stiu engleza si inteleg ce zice acololaughing
Si eu ascult rock deci melodia e destul de ok... un 9, 30 de la minebig grin
Iti recomand sa asculti si Linkin Park, Nickelback, B4MV Metallica
fundita?big grinhappy

| PennyLane a răspuns:

E a 2-a melodie preferata a mea de la Maiden! : )

| Alexa_4801 a răspuns:

Imi place :d e superbatting eyelashes