| miha_3376 a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia change cantata de puya si george hora?big grin

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

E superbaaa:X:Xmor dupa puya si vocea lui:X:X

26 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Parerea mea e ca e o melodie super.Imi plac melodiile noi ale lui Puya cu George Hora.Sunt mai frumoase.

| SweetCandy a răspuns:

Nu mergestraight face

| SweetCandy a răspuns:

Melodia da camelia aia nu...la megastar era varzastraight face

| Betty18 a răspuns:

Imi place foarte mult dar ma enerveaza la versiunea noua ca apare si vocea kameliei... mie nu imi place vocea ei

succes

| thizizme a răspuns:

Si buna si rea.

Daca ne referim la versuri sunt bunicele (nota 8).
Daca ne referim la negativ si el merge, dar nu e cine stie ce (nota 7).
DAR versurile sunt cu mesaj (mai under), iar negativul e cat se poate de comercial. Combinatia asta nu merge. Au irosit degeaba versurile alea.

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Imi placehappy

e super tare:X

mie imi plac aproape toate melodiile lui puyabig grin

| Pho3nix a răspuns:

Hmm...nu ma omor dupa melodie.
E draguta si doar atat. (parerea mea)

cami
| cami a răspuns:

Kamelia parca-i da toata culoarea melodiei, dar nu-mi place numele. "k-ul" ala n-are ce cauta acolo. sorry, asa-i eu mai pretentioasa. [nu-mi place cum arata numele. Mai bine-si pune Camy.]

| GeOrGiAnA_8498 a răspuns:

E misto, dar se tot baga kamelia aia in cadru parca ar fi vreo mare vedeta

| ΔH a răspuns:

Am ascultat-o de peste 200 ori laughing
De peste 140 ori numai la PC... restul la telefon.

| Teooo a răspuns:

Mie imi place la nebunie, mai ales ca e cantata de Kamelia care a fost la Megastar happy

| fzcsm a răspuns:

Mie imi place si parca e si mai faina de cand o canta si fata asta Kamelia. Dragutza :X

| paul0013 a răspuns:

Melodia change, ca si ''undeva in balkani'' e plina de advarul din romania...probabil de aste prinde asa de bine la public... mie imi place destul de mult dar problema e ca change e exact in stilul ''undeva in blakani''... sper sa-si mai schimbe stilul altfel nu o sa mai fie in top...

| bulebule a răspuns:

Manea.

| 61n4 a răspuns:

Mie imi place... dar daca aparea asa de la inceput sigur avea mai mult succes... uneori e enervant sa vezi aceeasi melodie modificata in n feluri. big grin

| BiiBiis a răspuns:

Mie chiar imi place melodia happy e fainawinking

| miha_3376 explică:

Scz nu stiu ce are...crying

| miha_3376 explică:

Taly asa e...cum era aia cu foame de bani si cum e asta change?

| Welcome.to.my.word a răspuns:

Place love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai vrei alte miliane de idei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o melodie foatre buna.Eu aceasta melodie o ascult de cel putin 3 ori pe zi. Felicitari Puya, Kamelia si Geoge Hora!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E superrrr tareeeeee melodia! mie una imi place! si ce daca se baga si kamelia? ti-e ciuda cumva ca nu esti uhhh?! e super tare si kamelia si melodia! asa ca...vezi-ti de treaba ta GeOrGiAnAlaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Canta foarte frumos

| Andy~~Black~~Underground~~Mafia a răspuns:

Parerea mea e ca Puya asta e un...papagal rau de tot adica hai sa fim seriosi nici nu era puya daca nu era BUG mafia sa dadea el baiat de strada nu stiu ce alea alea si acma e atat de comercial sa schimba asa e cel mai ratat puya asta...

| alexxxutz a răspuns:

Manelo-hiphop made in Romania happy