| filme4free a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia baietilor de la BUG MAFIA http://www.filme4free.com/......ne_52.html

5 răspunsuri:
| Roxanne22 a răspuns:

E foarte mistob-). Dar imi place mai mult cat poti tu de taresmug

| DraPraaHaarp a răspuns:

Ce fratelaughing stai chill e super tare melodialove struck:X cat adevar in niste versurismug f tare melodia:plove struck:X

| Mafy_9646 a răspuns:

Da imi place transmite un mesaj foarte bun.

| elementz a răspuns:

Mie personal imi place foarte mult.Sunt cei mai tarii din Romania! Si mesaju e prea marfa.Mai mult de 40% din romani trec prin situatia asta din pacate.

| ChickMagnet a răspuns:

No Comment pentru. versuri...si trimite un mesaj frt. bun.