| filme4free a întrebat:

Ce parere aveti despre acest documentar despre viata lui N. Ceausescu.
http://www.filme4free.com/......1bb82.html
Eu unul cred ca are si parti bune si parti negative, dar vreau sa vad ce ziceti voi mc.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se pare o piratare obraznica si insusirea calitatii de regizor si defaimarea isotoriei, oamenii vorbesc acum asa lejer de vremea aceea ca sa se sustraaga si sa se uite adevarul e cel mai usor

| theorizer a răspuns:

Este un film excelent, ca atunci cand ne lua lumina, negru... negru... negru... hypnotized Si asteptam.