| kidda97 a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia: Bullet-abravia?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Pur si simplu se vede ca e suflet pus pe foaiewinking

9 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Dragutahappy

| Denisaa a răspuns:

Imi place foarte tare:X

Inafara de partea aia de la sfarsitbig grinlaughing

| Cromasston a răspuns:

Nota 10 pentru versuri...cand am ascultat-o prima oara am ramas impresionat... bullet si-a pus amprenta si pe versurile uimitoare ale aceste melodii:X!

| anss23 a răspuns:

Imi place.:Xlove struckhappy

| andreutz a răspuns:

Sincer, prefer de 10 ori mai mult,, a fost odata,,. E fainuta si abravia, dar nu ma omor dupa ea (parere proprie si personala laughing asa ca nu imi sariti in cap)

| Saturday a răspuns:

Imi place enorm de mult:X:X:Xe putin obscena dar merge;-)

| andreea_6295 a răspuns:

Are niste versuri WOOOW. deci eu una ador melodia aia de cand am ascultat`o prima data. complimentele pe care i le face fetei alea si cuvintele pe care le foloseste, o doamne day dreaming.

| alina_3921 a răspuns:

Mie mi-a placut si imi va place. este melanconica dar in acelasi timp tipica pentru adolescentii de varsta mea.

| msonegirl a răspuns:

Este una dintre preferatele mele. Cand a aparut (acu' ceva timp.) o ascultam cu placere, mai ales ca eram intr-o perioada in care ma indragsteam repede si-mi trecea si mai repede (cred: clasa a8-a sau a7-a).

Oricum meldia are niste versuri superbe :X pacat de ultimu' refren in care spune ceva urat :-s. In rest: "Jos palaria!"