| bIjuUu a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia Bullet-a fost odata
eu o ador:X:X

8 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Si mie imi place f f multlove struck o ascult des si tot nu ma satur de eabatting eyelashes love struckkiss

| daii a răspuns:

Am amintiri multe legate de acea melodielove struck love strucklove struck

by daiiwinking

| MissD a răspuns:

Cand am auzit-o pe la inceput. eram innebunita dupa ea:X acum m-am mai plictisit. oricum imi plc si mie

| alexandra_6462 a răspuns:

E super faina, o ascult si acum ...desi e destul de veche tongue

| Vero1 a răspuns:

Imi place sh asta dar is inebunita dupa bullet abravialove struck

| adellina a răspuns:

Si mie imi place multlove struck...mai ales ca in strofa a 3a ii morala melodieihappy.

| Gabrielle a răspuns:

O adorlove strucklove strucklove struck Si Abravia tot de la Bullet imi placelove strucklove strucklove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma reprezinta într-un fel e superba ma liniștesc de câte ori o ascult. Toate melodiile lui bullet îmi plac.