| Demise a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia: http://www.youtube.com/watch?v=9CujVa_0bvg Eu o adoooor! :) Selena Gomez-Shake it up! Va rog sa o ascultati :D

Răspuns Câştigător
| Woofy a răspuns:

Inca o melodie geniala de`a Selenei`:X

O ador e superba`love struck

3 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Eu nu o adoooor! happy

straight face Ce e de adorat? Alta porcarie de care va plictisiti in 2-3 luni. Probabil e copiata dupa o melodie anterioara. Si cate programe de modificat vocea o fi folosit? thinking Halal cantareata. E jalnica, la fel ca multi altii. Bafta

| Lucaci a răspuns:

Este super si chiar nu stiam ca selena gomez canta shake it up wow...

| PopStarInMyMind a răspuns:

Da! E draguta!