| AleXa98_7666 a întrebat:

Va place melodia Selena Gomez-Shake it up?;;)

http://www.youtube.com/watch?v=9CujVa_0bvg

Răspuns Câştigător
| Lorє๔คnค a răspuns:

Imi place foarte mult! Dupa parerea mea este una dintre melodiile cele mai bune ale Selenei! Am ascultat-o si la disney channel si cred ca filmul Shake it up va fi foarte frumos!

Numai bine!happy

6 răspunsuri:
| ღShawtyღ a răspuns:

>:p oribila

| AlexiaB a răspuns:

Da e superba
e de anul trecuttongue

| Ilyncutz a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! nu...call meu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da parerea mea este ca e foarte buna dar tot melodia a year without rain este preferata mea.(vorbesc de melodiile selenei nu de toate melodiile).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaaaaaa foarte mult, mai ales primele versuri.

| misu62x a răspuns:

Asa si asa