| Gorath a întrebat:

Ce părere aveţi despre melodia asta? http://www.youtube.com/watch?v=IF7ImQDAf4w&feature=relat ed
P.S.Agathodaimon.

16 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

Da, îmi place piesa şi-mi plac Agathodaimon în general. Acum cateva luni i-am descoperit şi mi se par destul de buni.
Baftă!
PS -Urât că nu vii la Ost. Nici la Slayer nu poţi? laughing

| Sἶrenἶa a răspuns:

Instrumentalu` imi place.
E profund asa...
Nu stiam de melodia asta. Multam!
\m/

| Gorath explică (pentru Sἶrenἶa):

Să creşti mică.

| Woodenpints91 a răspuns:

Not bad. Am să descarc albumul să-l ascult pe tot.
Lol, DyaLove ar fi în stare să facă şi un oral pentru fundă. Îi place ei melodia cum îmi plac mie femeile grase şi cu coşuri pe ţâţe.

App, până la urmă vii şi tu la OST? big grin

| Woodenpints91 a răspuns:

Şi ee e posibil să am examenele tot în perioada aia... dar... OST-ul învinge. Tragu-şi cristos pla-n ele de examene, le dau în toamnă laughing

| LastChance a răspuns (pentru Woodenpints91):

Wooden, hai la Slayer, taică!

| Woodenpints91 a răspuns (pentru LastChance):

Tu chiar vrei să ies pe centură să scot cru la bătaie ca să fac rost de bani pentru Slayer laughing

| LastChance a răspuns (pentru Woodenpints91):

De ce nu? Merită mă. Eu cum crezi că am făcut rost de ei? laughing

| Woodenpints91 a răspuns (pentru LastChance):

Păi tu eşti femeie şi mai ai şi ţâţe. Da cine ar da bani ca să ftă un pletos? thinking

| LastChance a răspuns (pentru Woodenpints91):

Nu ştiu. Găseşti tu. Îţi pui şi tu ţâţe.

| Wolfszeitt a răspuns:

O piesă faină de la o trupă foarte bună, me gusta.
La Rock the city vine careva? big grin

| LastChance a răspuns (pentru Wolfszeitt):

As fi vrut sa vin, dar imi cheltuiesc banii cu OstFestul si Slayerul. Nu sunt nici din Bucuresti si nici nu s-au anuntat trupe care sa ma atraga in mod special, desi unele-mi plac.

| Wolfszeitt a răspuns (pentru LastChance):

În aceeaşi situaţie sunt şi eu. Dar dacă fac rost de bani, why not? laughing

| DyaLove a răspuns:

E faina.

| eudoareu112 a răspuns:

Urata!