| Anname a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia lui Bruno Mars- The lazy song?

Răspuns Câştigător
| Chitarist a răspuns:

Melodia parca mi-a cazut din cer in youtube dupa ce am aflat nota de la teza la mate laughing

7 răspunsuri:
| Byaa99 a răspuns:

Este draguta si interesanta... nu e de pitzi si nici de cocalari... daca iti place ascult-o cu placere!

| marian2011 a răspuns:

E faina melodia dar si videoclipul e amuzant cu maimutele alea care danseaza ...Bruno Mars are mai multe mel faine ca de ex :Grenade sau 2 Steps

Răspuns utilizator avertizat
| LoveMadScience a răspuns:

Este o melodie energica si optimistahappy...Iti recomand melodia Liquor Store Blues...este genialalove struck
Mult succes si nu uita...music means lifelove strucklaughingkiss

| carlutza1001 a răspuns:

E funny si ceva mai relaxanta, cu niste versuri simpatice.

| MalinaD a răspuns:

E frum:X

| sWeetyk a răspuns:

E foarte tare! Are o voce placuta!