| LucianGabriel a întrebat:

Ce parere aveti despre melodie si artist? http://www.youtube.com/watch?v=YSC_hCCT338&feature=chann el

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Frumos. Ma duce undeva departe, cu gandul la simplitate si la fericirea obtinuta prin lucrurile mici si gratuite pe care ni le refuzam. Cu adevarat deosebit. Cand ascult melodia aceasta ma gandesc la libertatea unui calugar shaolin aflat in meditatie ori in timpul practicarii kung -fu.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Muzică, nu zgomot. Foarte frumos.
Pa, pa.

mariana
| mariana a răspuns:

Multumesc pentru link, melodia este foarte frumoasa si te predispune la visare, iti da senzatia ca plutesti intr-o lume feerica si ca, sunetul a ajuns la sufletul tau. Este interpretata foarte frumos melodia, se vede ca artistul este un perfectionist si simte, prin toti porii muzica. In general toti instrumentistii din aceasta orchestra sunt foarte buni.

| micurutza2005 a răspuns:

Cine o intelege e frumoasa artistul e bun in ceea ce face dovada aplauzele publicului la sfarsit, mie mi-a placut imi place muzica cu influente indienehappy

| MrSpooky a răspuns:

Destul de draguta;-)Artistu nu stiu ce sa zic de el pentru ca e prima data cand il vad