| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre melodiile(apropo daca nu le ascultati cu boxele la maxim si cu geamul deschis degeaba) astea? se pare ca am gasit un stil de muzica interesant :} https://www.youtube.com/watch?v=Oq6lJEryaYA sau asta https://www.youtube.com/watch?v=ZTKmofcjzBw sau asta https://www.youtube.com/watch?v=SL7rd4ZvFXA

Răspuns Câştigător
| Wøodenpints a răspuns:

Melodiile sunt niște jeguri comerciale de 2 bani, anoste, monotone și dacă ai mai mult de 3 neuroni te calcă pe nervi. Scurt.
Acum, dacă nu a fost o ironie fină faza cu ascultatul la maxim și geamul deschis, și nu cred că a fost, pentru că cineva căruia îi satisface auzil așa gunoaie muzicale e prea prost pentru ironii, ești vecinul ăla de căcat pe care nimeni nu vrea să-l aibă. Precis îți dau oamenii cu căcat pe clanță pentru că-i disturbi fonic cu bășinile tale de melodii.
Ești omul ăla căruia îi arunc eu cu piatra în geam apoi îi arăt semnul păcii cu un deget când iese să vadă cine-a fost. Dacă erai vecin cu mine mă pișam pe ușa ta după care sunam să-ți trag și-o flegmă sănătoasă fix în cerul gurii.

Dacă tot asculți o muzică de căcat, fă-o în intimitatea ta și nu-i deranja și pe alții, că poate unii mai au și creier pe care să-i zgârie zgomotul ăla repetitiv pe care tu ai tupeul să-l numești muzică de oameni.

| anonim_4396 explică (pentru Wøodenpints):

Cred ca trebuia sa iti dai seama ca imitam cocalaru,eu cu numele meu si cu unele intrebari tampite vreau sa parodiez genu de vecin marlan,folosind metoda pe care o foloseste si Bendeac, il copiez accentundui defectele, adica serios, nu e evident ca numele si intrebarile mele idioate sunt niste caricaturi exagerate? :} si pana mea, adica e aceeasi nota maxim 2 repetate din 3 in 3 mili secunde, fara complexitatea care iti baga macar 5 neuroni in priza, ca si cum ai putea sa mesteci da ai alege piure de bebelusi

| Wøodenpints a răspuns (pentru anonim_4396):

Ești așa 2010.
Dacă vrei să faci mișto de cineva, nu-l imiți în totalitate. Asta nu mai e amuzant de 5 ani. Nu-i copiezi atitudinea în proporție de 100%.

| anonim_4396 explică (pentru Wøodenpints):

Enervez lumea find cocalar,in caz ca enervez si pe unu care pana acum zicea,,ce treaba am eu daca e cocalar?(probabil nu a apucat sa se ia un cocalar de el),,si lumea isi da seama de backraundul scenei pe care jucam zilnic,bautura si manele in tramvai,seminte scuipate de la balcon in cap, sau ce am patit eu, unu cu masina decapotabila care isi repara masina la niste vecini in fata casei, (era vara deci geamurile deschise la casa)si baga manele la maxim cu barbrizu deschis bineinteles, era poluare fonica si daca era cantat la vioara la cat de tare era volumu! Si singurul lucru care ma impiedica sa i tai cauciucurile, era ca dupa acea poate sta inca 1 sau 2 zile in plus sa o reare, tot cu manele.

4 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

Doamne, nu