| RA94 a întrebat:

Ce parere aveti despre melodiile fostei trupe Nirvana: Sunt Misto sau naspa?

Răspuns Câştigător
| xAnita a răspuns:

Pey. sincerlove struck... Am fost rocker timp de 3 anibatting eyelashes. Ascultand in mare parte Nirvanalove struck!
stiu thoata istoria trupei. in special al lui Cobain [solistul]. Mie imi plac foarte mult. deoarece apreciez stilul rock alternaitiv respectiv Grungelove struck. Sunt superwinking

7 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Smells like teen spirit e tare

| rockaholic a răspuns:

Sunt foarte tari.

| Ana_8420 a răspuns:

Super tari :X Fratele meu ii adora, la fel si eu.

| RoooneyThePuf a răspuns:

Mmm. misto..., tie cum ti se parbig grin?

| AlexSadik a răspuns:

Mi se par aburiti laughing adica neclari, asta e opinia mea chiar daca ascult rock dar na ador SLIPKNOT si esti un BULANGIU se stie! adica stii tu dc...

| RA94 explică:

Mie imi place le nebunie dar am pus intrebarea sa vad ce ziceti voi sa stiu ca nu-s singuru'.

| ABT a răspuns:

Genialithinking Sunt o mare fana trupei dar si a lui Kurt. Imi pare rau ca s-a sinucis( nu cred ca s-a sinucislaughingSigur ar fi ajuns departe cu vocea lui superba si cu stilul lorwinking.