| CutiuțăCuSurprizeツ a întrebat:

Ce parere aveti despre miley? aveti ceva nou sa imi spuneti despre ea?

Răspuns Câştigător
| DennyxD a răspuns:

Stii.sincera sa fiu mie chiar nu imi place.nu stiu ce gasiti toate asa frumos la ea.ai intr-adevar e frumoasa:-s dar nu ati vazut cate figuri are? si cate fite.

15 răspunsuri:
| viatadecacatt a răspuns:

A murit Dumnezeu sa o ierte!

| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Eu nu pot sa zic ca mi-am format o parere despre ea dar poti citi mai multe noutati de aici http://www.mileycyrus.com/ http://www.geturgoodon.org/page/gysd-video-contest
iar hi5 ei daca nu il stiai este http://www.hi5.com/friend/p452512109--Miley%20_Cyrus--html. bye!:)

| SweetCandy a răspuns:

Miley Cyrus si-a cumparat casa de 3. 4 milioane dolari

Miley Cyrus si David Bisbal - When I Look At You (videoclip)

Miley Cyrus, pusa la zid de critici pentru rolul din The Last Song

Miley Cyrus si Liam Hemsworth - prima intalnire in Last Song (video)

Castigatorii Kids Choice Awards 2010: Taylor Swift, Miley Cyrus

| Farcas a răspuns:

Misto
Super cool laughing

| Alexandra. a răspuns:

Are casa ei proprie, dar cred ca stii deja.batting eyelashes

| RainDrop a răspuns:

A devenit un pic cam "pitzi", am vazut niste poze, dar nu mai stiu linkurile.

| คเค๓เк a răspuns:

CEVA NOU:

Cântăreaţa şi actriţa Miley Cyrus, cunoscută pentru rolul din serialul "Hannah Montana", se mărită.

Nu chiar acum, pentru că este încă minoră. Nunta va avea loc însă în noiembrie, imediat după ce Miley va împlini 18 ani.

Alesul este nimeni altul decât Liam Hemsworth, partenerul ei din filmul "The Last Song." Cei doi s-au cunoscut acum 10 luni pe platourile de filmare.

Presa internaţională scrie că Miley este foarte îndrăgostită şi că este convinsă că Liam este bărbatul alături de care va îmbătrâni.

pentru mai multe detalii intra aici:

http://www.antena3.ro/......96589.html

| deffect a răspuns:

Si-a schimbat sexuwinking

| Didw a răspuns:

Hey. happy sunt fan miley e foarte simpatica. am si id ei. este : miley.smiley200. Te pup :* dai fundita, te rogg chatterbox?

| ḭṆḠḕṙḀṠ a răspuns:

Miley Cyrus? pff... ce sa zic?
Este draguta, frumoasa, ador muzica ei...
Noutati: in mai multe interviuri a zis ca are ghinion in dragoste

| Căpșuuu a răspuns:

Sincer nu sunt un fan de-al ei dar pot sa spun ca e destul de draguta daca vrei iti dau id ei de mess dar eu ink n-am vb cu ea dar am citit la un comm ca persoana care il avea a vb si la micro si e chiar id ei :destinymiley46.imi dai fundita pentru id?big grinbig grinbig grin pls

| Căpșuuu a răspuns:

Sincer sa fiu nu sunt o fana dea ei dar imi pare draguta si eml aia a ei party in the usa e bestiala daca vrei iti dau id pentru fundita pls:destinymiley46

| Căpșuuu a răspuns:

Sincer nu sunt o fana prea mare dar imi pare destul de simaptik iar mel aia party in the usa e bestiala daca vrei iti dau id oficial pentru funditabig grin:destinymiley46

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca un megastar(parerea mea)si-ar da propriul id ca sa fie asaltata de pici si adolescenti cand are destule pe cap.atacata de paparazzy si tot felul de clipuri idioate ea nu a avut copilarie si niciodata viata ei nu va mai fi normala deoarece a ales calea cea mai grea, sa fie vedeta.pentru ca are bani si vanzare oamenii ce au sufletul negru vor sa ii distruga cariera si doar fanii adevarati vor crede in ea pana la sfarsit si o vor iubi, nu ca cei ce spun prietenilor mama ce fan miley cyrus sunt si pe siteuri ca acesta spun ca se drogheaza si alte prostii. sper sa nu fii un fan cu 2 fete.
love miley cyrus!