| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre muzica rap? Ce artisti de rap preferati?

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E faina.
Ascult: Cedry2k, Bitza, Eminem, CTC, Haarp Cord, Specii, Parazitii.

| CristinaSNC a răspuns (pentru anonim_4396):

Same here! Eu ascult si Nane, Mafia, Spike, de asemenea si CTC, Haarp Cord, Specii, si mai putin Parazitiiwinking

| anonim_4396 explică (pentru CristinaSNC):

Ascultam si bug mafia, imi placeau melodiile vechi. Spike si nane nu am incercat niciodata.

| CristinaSNC a răspuns (pentru anonim_4396):

Iti recomand happy, Nane incearca melodiile din 2007-2008-2009, au mesaj, cele noi dupa parerea unora sunt putin " comerciale", oricum mie imi plac toatewinking

| spiridus25 a răspuns:

Parazitii
Nimeni Altu'

| Cozmalau52 a răspuns:

Rapperi din Romania:
Dragonu Ak-47
Chimie
Cedry2k
Sisu Tudor
Nimeni Altu
Omu Gnom
Afonic
Aforic
Zmeu Ninja
Samurai
El Nino
Sshinobi
Ombladon
Cheloo
Trupa Parazitii (tot acolo-s) laughing
Trupa Haarp Cord
Sagace
Spike (dar atunci cand nu era comercial)
Kazi Ploae
Flou Rege
B.U.G Mafia
Caddy
Antifon
Bitza
Specii

straini:
2Pac
Eminem
Snoop Dogg

| Cozmalau52 a răspuns:

Am uitat sa imi spun parerea mea despre rap.
Parerea mea este ca din muzica rap poti invata multe chestii, nu ca din porcariile alea de manele sau alte piese care sunt date la tv, muzica rap daca vrei sa o asculti ar trebui sa ii intelegi si mesajul caruia care canta piesa, daca nu intelegi mesajul inseamna ca o asculti degeaba, parerea mea si nu o schimb happy PACE.

| Biancaveve a răspuns:

Eu il prefer pe Snoop Dog si CRBL.
FUNDA?

| CristinaSNC a răspuns (pentru Biancaveve):

CRBL, parerea mea nu e pe rap.

| Linkinpark2000 a răspuns:

Eminem