| LastChance a întrebat:

Ce părere aveţi despre My Chemical Romance?

Răspuns Câştigător
| Dumnezău a răspuns:

Absolut geniali. big grin Numai cuvinte bune pentru ei, si pentru toata munca lor.Si cred ca ar trebui sa fie respectati si de non-rockeri,pentru ca din ce imi aduc eu aminte ''Teenagers'' si ''Famous Last Words'' au intrat si in mainstream,si le-a difuzat mult la radio,ceea ce pentru rock-ul de asemenea factura e chiar greu.
MCR rules forever! \m/. Cel mai mult de la ei imi place ''The Ghost of You'',si pentru ritm, si pentru versuri, si pentru videoclip.Clar in TOP 50 trupe rock dintotdeauna...cred ca nu doar eu am parerea asta big grin

4 răspunsuri:
| AG a răspuns:

IEEE încă cineva care îi ascultă!:X:X:X
Iubesc formaţia asta. Îi ascult de aproape 6 ani, şi nu cred că voi renunţa vreodată la formaţie. Mi se par absolut geniali. Toate albumele sunt foarte diferite dar şi foarte foarte bune. Versurile sunt fenomenale. Au stilul lor, unic, imposibil de copiat. Pur şi simplu le iubesc muzica. Îmi place foarte mult melodia Helena, şi în special primul şi al doilea album. Sunt fenomenale. Iar The black parade e un nou standart în muzica alternativă. Cât despre albumul nou? Îl ador. Nu prea mi-a plăcut la început, pentru că e o schimbare prea mare, dar mi-am dat seama că din această cauză ar trebui să îmi placă şi mai mult. Acest nou album arată că ei sunt ARTIŞTI cu adevărat, prin diversitatea melodiilor lorhappy

| Dean1996 a răspuns:

@pup și atunci de ce ai dat răspuns? Oh my Godstraight face
Mi se pare caraghios când cineva dă genul ăsta de răspunsuri:,,nu știu,nu ascult muzica lor,poate etc". Whatever.
Ascult My Chemical Romance,sunt trupa mea favorita,îi ador,mai ales vocea lui Gerard Way,care e superbă. Membrul meu favorit este Frank Iero,chitaristul,îl iubesc:X,dar Gerard,reprezintă pentru mine,ca să zic așa,imaginea trupei,dar acum sincer,toți îmi plac,și de basist,Mikey Way,Gerard Way, Frank Iero, Ray...de-asta sunt formația favorită,dar în principal,solistul reprezintă imaginea trupei,adică dacă nu-ți place vocea solistului, e clar.I love My Chemical Romance, îi consider talentați și muzica lor mi se pare bună.

Succes

| pwp a răspuns:

Nu ascult muzica lor.

| OneMoreChance a răspuns:

De la 4 ani ii ascult... The best forever