| Neah a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia asta de la My chemical romance: http://www.youtube.com/watch?v=92jgp7vNemc?

6 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

YOUdriveMEcrazy, cam aberezi. My Chemical Roamnce nu e trupă emo în niciun caz. Ceea ce fac ei se numeşte alternative rock, dacă habar nu ai, mai bine taci. Şi IloveKazimirAndLisa, au scos un album în 2010" Danger Days: The True Lives of the Fabulous Killjoys", dar te sfatuiesc sa nu asculti, e praf. Melodia "The Ghost Of You" a fost printre preferatele mele destul de mult timp, versuri frumoase şi videoclip pe măsură. Respect pentru My Chemical Romance de atunci!

| LastChance a răspuns:

@Neah, ai dreptate. Dar nu cred ca vor reveni la vechil lor stil. Odata ce s-au dat pe comercial foarte greu sa isi mai revina si nici mie nu imi place sa spun asta. E o trupa foarte buna! (sau a fost). I`m not okay, The ghost of you, Helena, I don`t love you si ar mai fi unele care imi plac foarte mult.
Bafta!

| Neah explică:

@LastChance da, si eu ma gandeam ca nu e trupa emo laughing, oricum, noul album e prea diferit de celelalte :\, as vrea sa le revina vechiul lor stil, The ghost of you, Cancer si Helena au fost preferatele mele pana acum thinking

| Kazimir a răspuns:

Cea mai buna mel a lor e Sleep... de asta nu stiu ce sa zic... deja mi s`a luat sa-i tot ascult ca le e lene sa scoata album nou.

| YOUdriveMEcrazy a răspuns:

IUbesc formatia My chemical romance, si iubesc toate melodiile lor
Mie im place indiferent de ce zic alti cum ca ar fi : satanisti, distrusi etc. Orcum SUNT O FORMATIE EMO si nu ma inpiedica acest lucru sa ascult muzica lor.
Melodia e minunata :X

| Mark_8978 a răspuns:

My chemical romance, mi-au placut de la inceput happy