| Cosmina_4129 a întrebat:

Ce parere aveti despre Nane? daca nu aveti nimic bun de zis mai bine nu raspundetiwinking

Răspuns Câştigător
| Agapimu a răspuns:

Ce parere am? Ahh, una chiar foarte buna.
Imi place tipu, deoarece are niste versuri chiar adevarate.Nu le fura, el chiar isi scrie tot ce are pe suflet pe foaie. Are voce, stie sa faca muzica adevarata, il admir pe omul asta. Daca vrei, am aproape toate piesele lui, daca vrei ti le pot trimite pe messhappy.
sii...vacanta placutawinking

8 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Mie unul imi palc melodiile luiwinking Nu stiu daca toate, pentru ca inca nu le-am ascultat pe toate, dar pana acum imi plac happy

| yumeee a răspuns:

N-am habar cine e.
=> mi se rupe.

| Cezar a răspuns:

Imi place canteretul Nane, insa nu pot zice ca il ador. In mare, piesele sale sunt pline de adevar, dar pe viitor eu, as vrea ceva mai "trendy"
Sa scoate melodii gen caterinca.

Cantaretul e OK! Astept ceva mai mult! Ceva in genul melodiei "Ca o stea", asa ceva as vrea sa iasa pe piata

| PisssiMicc a răspuns:

Este super o ador ma uit la ea si si pe calculator cand nu apuc sa vad la televizor. tie iti place? este super

P. S. : este super daca iti place

pupiciiiiiiiii

| delia_9230 a răspuns:

Place love struck

| Cosmina_4129 explică:

Ma bucur deliatongue

| Dyller a răspuns:

Mie imi place ce face si cu nicalai dar parca nu mai vorbeste despre oameni sau problemele lor, vorbeste despre el si in ''asat-s eu'' si in "magic'', inainte vorbea doar despre cei din jur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place, desi sunt multi care zic ca el nu este cantaret si nu mai stiu ce, dar el munceste mult pentru versuri