| SuperFanRap a întrebat:

Ce parere aveti de NANE?

6 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Mie imi place love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa fie mai apreciat.Dar nu prea e bagat in seama (probabil) pentru ca "imprumuta" negativele si nu face el melodiile de la cap la coada.Dar este foarte talentat si pentru ca a plecat de jos, ar trebui sa ajunga sus.Merita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Părere bună. O să îl ascult pe 15 decembrie la Cluj.

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Are o muzică suportabilă.

| IenceanDanutz a răspuns:

Parerea mea big grineci omul asta 'NANE' e fenomenal frate, in special melodiile lui sunt mare fan si parerea mea cele mai tari melodii sunt astea: Mi-e dor, si melodii :Ca o stea...
Deci daca iti plac ascultale, eu le adorhappy
FUNDA?

| SuperFanRap explică (pentru IenceanDanutz):

Da frate si eu il ascult, am toate mixtape-urile lui : pagini din jurnal, nanemernic, san orsova, de-ale mele, relaxo, motivatie... tocmai de asta v-am intrebat si pe voi. sa vad ce parere aveti @