| AndreeaKatherine a întrebat:

Ce parere aveti despre Neon Hitch? happy funda cel mai interesant raspuns.Restul..vot happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am ascultat o singura melodie de-a ei... Nu mi-am facut o parere prea "interesanta", pentru ca tipa insasi nu mi se pare interesanta. Tot ce pot spune e ca ii copie stilul muzical (deci si vocea) lui Britney Spears.

| BloWn a răspuns:

Este cea mai geniala cantareata. Asculta de la ea sparks, hallo, *** u betta, on the run si devil