| sweetsweetpink a întrebat:

Hei, ati observat moda asta noua cu tricouri cu umaru lasat, culori neon? Ce parere aveti?batting eyelashes

16 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna,da am observat-o si sincer nu imi place deloc...culorile sunt mult prea tipatoare si mi se par urate tricourile.
Gusturile nu se discutahappy
Numai bine.

| Rockăr a răspuns:

Mie imi plac mult,am si eu un maiou verde, unul roz, o bluza cu umarul lasat verde sfasiat pe spate, balerini, ceas...

| sweetsweetpink explică (pentru Rockăr):

Eu mi-am facut singura un maieu taiat in spate :X. Mi-am luat si eu balerini roz, numai ca din cauciuc, arata asa fain :X.

| Rockăr a răspuns (pentru sweetsweetpink):

Ai mei sunt din pielelove struck

| ForbiddenDreams a răspuns:

Daca esti super bronzata, cu un tricou d-ala o sa arati mai mult decat foarte bine.(fara sa se vada bretelele sutienului)

| NoShit a răspuns:

Moda de piţipoance.
happy

| sweetsweetpink explică (pentru NoShit):

Nu-i adevarat waiting

| NoShit a răspuns (pentru sweetsweetpink):

Ai întrebat ce părere avem, iar eu mi-am exprimat-o.

| OwlMyGod a răspuns:

Mie sincer nu imi place. Toate fetele din liceul meu poarta si sincer nu-mi place cum se vede, prea tipa dupa atentie. Mie, sincer nu-mi place sa ies in evidenta, iar culorile neon ma irita. Parerile sunt diferite, sunt sigurawinking

| sweetsweetpink explică (pentru OwlMyGod):

Da, binenteles, fiecare cu parerea lui.

| ღLoveღMusicღ a răspuns:

Mi se par super adica eu am tricourii in culori neon si singer imi plac la nebunie si prietenelor mele la fel dar multora nu prea le plac cum ar fi mama mea care imi spune cai scot ochii daca mai port tricourile. da mie imi plac.

| sweetsweetpink explică (pentru ღLoveღMusicღ):

Si mie-mi plac foarte mult love struck, mi-am luat pe roz, portocaliu si verde :X

| Ada2332 a răspuns:

Sunt super calumea, dragute si comode ^^.
Dar uite un sfat important : NU ITI LUA ` PE GALBEN! laughing

| sweetsweetpink explică (pentru Ada2332):

Nu mi-am luat, dar de ce laughing)?

| Ada2332 a răspuns (pentru sweetsweetpink):

Se poate sa fii confundata cu cei de la Polaris ^^.

| Kryssa00 a răspuns:

Sunt super dragute parerea mea sh atag atentzia:X si eu mi-am achizitionat vreo 2 tongue