| MariaPink9 a întrebat:

Ce parere aveti despre Nicki Minaj ?

Răspuns Câştigător
| ComatoseWine a răspuns:

Mie mi se pare interesanta si originala.Ca o papusa Barbie.Canta rap si R'n'B.Imi place melodia "Turn me on" si imi placea si "Super Bass".Nu sunt fan si nu ascult de obicei, dar nu pot zice ca e o cantareata de 2 bani.

15 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Plasticul e in cantitati mult prea mari, curul e in cantitati mult prea mari, vocea si talentul pe care ea le clameaza sunt in cantitati mult prea mici.In plus, e si o pitipoanca penala.

| Sἶrenἶa a răspuns:

E artificiala

| Holocaust a răspuns:

She's a fuc'king hoe.

| CoquineNoire a răspuns:

Care intra intre bucile alea, ori iese cu daravela fisurata, ori fara ea.
dar ma indoiesc ca ajunge vreo daravela neagra sa intre, nu oricine trece de bucile alea imense.

| itscloudyoutside a răspuns:

O piţipoancă cu fund de aceeaşi mărime ca şi cea a Rusiei, voce oribilă (puţin spus), şi vidoeclipuri de îţi vine să verşi. Cam asta e părerea mea pe scurt.

| IMC90 a răspuns:

Who the f*u*c*k is Nicki Minaj?

| bloodyhell a răspuns:

De unde a mai aparut si ciudatenia asta?

| Gorath a răspuns:

Genul ăla de părere care nu poate fi zisă în public.Deduci tu...sau nu.

| wforweirdo a răspuns:

E o fufă penibilă.

| ComatoseWine a răspuns:

Imi pare rau ca ceilalti nu o apreciaza. Jumate din ei sunt cocalari si ceilalti sunt cu rock-ul. Daca crezi ca asculti muzica buna trebuie sa analizezi toti artistii si sa apreciezi calitatile fiecaruia.Si Nicki Minaj este o curajoasa.Cate cantarete importante de rap cunoasteti? Mai exista, dar niciuna nu s-a facut cunoscuta ca ea.Deci...RESPECT Nicki Minaj!

| odorash a răspuns:

Parca ar fi o papusa gonflabilabig grin

| aumih16 a răspuns:

Pana sa ajunga ea artista pe care o stie toata lumea ea a avut o perioada trista in copilarie cand povestise ca tatal sau o batea pe mama ei in cele din urma incidentul s-a soldat cu incendierea casei in care locuiau ele impreuna cu tatal sau si mama sa ea de altfel inca de mica si-a dorit sa il omoare pe tatal ei deoarece numai suporta bataile care i le aplica mamei sale dar si ca tatal ei venea acasa baut drogat purtandu-se agresiv cu ele doua cu ea si cu mama ei parintii ei s-au despartit intr-un final dupa viata zbuciumata care au avut-o impreuna si de atunci ea a decis ca trebuie sa se schimbe ceva in viata ei numai suporta sa traiasca asa si atunci se apuca de muzica sperand ca poate asa va trece peste drama asta si a reusit sa faca ce si-a propus a ajuns astazi una din cele mai cunoscute cantarete de rap si pop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pitipoanca americana! Foarte original! laughing

| AntoniaOrman a răspuns:

E o imputita!

| KeepBreathing a răspuns:

Sincer mie nu prea imi place Nicky. Mi se pare cam exagerata. Eu inteleg sa iti faci cateva operatii estetice, in locuri unde este nevoie, dar de la asta si pana a iti face zeci si exagerate si a ajunge sa arati ca un balon care mai are putin si se sparge, e o cale fff lunga. Si, sincer, asta e motivul numarul unu pentru care o plac fanii ei(care cea mai mare parte sunt baieti), pentru ca arata bine sau cum zic unii "e buna rau". Pai stai putin, daca n.ar avea toate silicoanele si botoxurile alea, ce le.ar mai placea la ea? Ca nici vocea nu e una stralucita. Dupa parerea mea, daca intr.adevar ea ar avea voce, nu s.ar fi apucat de rap, pentru ca la rap se vorbeste pe muzica, deci nu iti trebuie cine stie ce voce. Asa oricine poate sa cante rap si " vai, doamne, ce talentata sunt si ce voce frumoasa am eu". Si cantecele ei, cam lasa de dorit. Nu cred ca tipa are vreun cantec din care sa lipseasca cuvinte gen "f*u*c*k" sau "b*i*t*c*h". Recunosc, ritmul melodiilor este chiar super, dar versurile-.-Si unii spun ca ei asculta muzica buna. Daca muzica cu injuraturi numiti voi muzica buna, nu prea stiu ce sa mai zic.Chiar nu inteleg, se crede mai interesanta daca face asta? Sunt o gramada de cantarete si cantareti care se respecta si nu folosesc cuvinte din astea in cantecele lor, si sunt chiar mai apreciati decat ea(ceea ce mi se pare foarte logic), dar ce sa-i faci? Cand nu ai de ales, mai folosesti si modalitati din astea pentru a atrage publicul, pentru ca mai nou, acum fetele sunt mai apreciate daca stiu sa injure ca pe buza santului. Dupa parerea mea exagereaza foarte mult cu videoclipurile pieselor. E mai mult dezbracata decat imbracata, in ele. Okok intelegem ca vrea ca noi sa vedem cat de bine arata, dar se poate vedea asta si prin haine(mai ales in cazul ei).In videoclipul piesei Anaconda:chiar trebuia sa se imbrace in acel costum in care abia incapea? Mai bine aparea nud, cam acelasi lucru pentru ca acel costum nu acoperea prea multe, si toate acele miscari si semne obscene care le face de obicei. Scuze, dar se mai uita si copii la astea. Si mai spun unii ca videoclipul de la noua piesa a Deliei[1234(unde dragoste nu e)] este vulgar. Ce vedeti voi vulgar in aia? Nu stiu cum naiba s-a ajuns sa conteze mai mult cum arata o persoana, decat comportamentul sau sufletul ei.