| Alin197739 a întrebat:

Ce parere aveti despre Nicki Minaj? Este un talent inascut? Daca nu, ce crezi despre ea?

Răspuns Câştigător
| Coquinetza a răspuns:

Aici arata normala si i se potrivea stilul asta de rap.

https://www.youtube.com/watch?v=3MItv-PTKaE

s-a pitiponcit ea, dar pentru bani toti se schimba.

daca nu luam in calcul melodiile gen Anaconda, nici acum nu e rea, are cateva melodii bune cu Drake si cu Young Money.

| SilviaDulcik a răspuns (pentru Coquinetza):

Da, asa este dar sa nu uitam ca Nigs gon' nig.

| Alin197739 explică (pentru Coquinetza):

Fato, ar trebui sa fim prieteni rolling on the floor

| Coquina a răspuns (pentru Alin197739):

Nu se mai poate sa ma adaugi sad...m-au sters.

8 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Este faina tipa happy

| Sociopat a răspuns:

Fund prea mare.

| Dragosdoar a răspuns:

Ba,eu zic ca eu un fel de Bianca Dragusanu, prea fake totul la ea. Cat despre intrebarea ca ar fi un talent inascut... eu cred cu totul invers

| Resurrection a răspuns:

E ok

| Alexandru_Grigoraş_1980 a răspuns:

Pentru mine, canta fain! Dar e prea BUNOACA, asta nu contrazic! Are niste buci, niste tate... De-ti dai laba la ele =) Sincer, canta fain! Ar fii buna de o noapte =)