| ☺Clau☻ a întrebat:

Ce parere aveti despre noua melodie a lui Arsenie?

http://www.youtube.com/watch?v=XHw1dTNf0wY

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Am ascultat-o. Imi place la nebunie. Cea mai frumoasa melodie a lui.

| costyn162 a răspuns:

Da, este un nou stil asa cum a declarat. A trecut de la pop-dance la pop-rock. I se potriveste mai bine. Are voce, are talent, are un nou look.Cred ca va merge. Dar nu cred ca va atinge succesul lui Dan Balan.

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Ca de fiecare data.ne surprinde ca doar a facut parte dintr-o formatie renumita prin muzica lor adica OZO-N. e frumoasa melodia!

| Alina_5575 a răspuns:

Am mai ascultat`o, e chiar frumoasa.

| akind a răspuns:

Imi place. chiar i se potriveste stilul acesta. happyhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca de fiecare data.ne surprinde ca doar a facut parte dintr-o formatie renumita prin muzica lor adica OZO-N.e frumoasa melodia!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este prea tare melodia, imi place la nebunie:X:X:X