| SongElena a întrebat:

Ce parere aveti despre noua melodie a lui Gusttavo Lima-Balada Boa? http://www.youtube.com/watch?v=5NNi4JIwsCo
Mi se pare k e urmatorul hit dupa Ai se eu te pego.e chiar mai buna:):):). astept parerile voastre:0

Răspuns Câştigător
| ir3al a răspuns:

Este superba incepand cu linia melodica, versurile dar si canteretul (Mancal'ar mama pe el de frumos love struck )Eu cred ca este mult mai frumoasa decat,, Ai se eu te pego''. Bine, acum. daca ne ganim bine, nici,, AI se eu te pego'' nu este urata, insa M.T s-a bucurat destul de succes de pe urma acestei melodii, ar mai trebui sa lase si pe altii laughing (Ma refer la Gusttavo Lima, nu e frumoss love struck?)
Acum, depinde si de preferintele fiecaruia, in plus si cantaretul conteaza, nu fetelor oh go on

5 răspunsuri:
| FeelLove a răspuns:

E super misto melodia! Ador melodiile in spaniola, mai ales cele lente. Parerea mea este ca mai frumoasa e Balada Boa decat Ai se eu te pego. Poate poate imi place mai mult Balada Boa pentru ca e noua si am ascultat-o de putine ori, spre deosebire de Ai se eu te pego pe care am ascultat-o de foarte multe ori. E posibil sa devina hit, e prea tare ca sa nu placa tuturor melodia.

| Diiiaaღ a răspuns:

Ati vazut ce repede a trecut Ai se eu te pegolaughing Pana acum toata lumea ioii michel ioi nu stiu celaughing Eram sigura k dupa un timp nimeni nu o sa o mai asculte asa de mult

Balada boa la fel o sa fie o sa devina un hit iar apoi dupa o vreme din nou nu o sa o mai asculte cinevahee hee Parerea meawinking

| ir3al a răspuns (pentru Diiiaaღ):

laughing eu una, o voi asculta tot restul vietii, iubesc melodia aialove struck

| Diiiaaღ a răspuns (pentru ir3al):

Si eu ii suuper :X eu ma refer la unele persoane care odata iubesc la nebunie o melodie iar apoi nici parca ar fi existatlaughing

| TimeaB a răspuns:

Urasc ambele melodii...dar totusi balada boa este mai buna decat michel telo...