| Georgiana95 a întrebat:

Ce parere aveti despre noul star Justin Bieber?
http://userserve-ak.last.fm/serve/_/28862849/Justin+Bieb er+Justin.jpg

Răspuns Câştigător
| Puiutz a răspuns:

Are voce frumoasahappy
Nu trebuia deja sa judecam de rau pentru ca e mai tanar ca si restul... e un inceput happy.
Si bine zici, e si simpaticsmug.

21 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Aoleu...mai bine nu intrebai laughing
Il ador love strucklove struck:X vai de viata mea love strucklove struck:X

| thegreatgatsby a răspuns:

Il iubesc.

| thegreatgatsby a răspuns:

E cel mai talentat si dulce baiat din lume.

| thegreatgatsby a răspuns:

Si nu e de la Disney! Nu are nicio legatura cu Disney! Usher l-a descoperit, nu Disney phbbbbt

| thegreatgatsby a răspuns:

@onutzu @emeraude Nu are nicio treaba cu Disneywinking stii ceva, daca nu stiti nimic, mai bine nu comentati.

| Razvan a răspuns:

Alt minigigolo marca Disneyhee hee

| brunetzika_6738 a răspuns:

Si canta superrrr
mie una imi placebig grin

| OglindaOarba a răspuns:

Vaaaiiii...este superb baiatul asta:X

Deci are o vocel minunatalove struck. tin minte ca anul trecut eram obsedata de elrolling on the floor.asa...revenind

Eu cand ii ascult melodiile parca se petrece ceva in mine, este minunat:X

Si toti cei care sunteti impotriva lui BASTI!

| Georgiana95 explică:

Dupa Jonas Brothers se pare ca el e noua revelatie americanahappy
Sa recunoastem... e simpaticbatting eyelashes

| Emeraude a răspuns:

Bleah... nu imi pot imagina unde gasesc cei de la Disney mascotele ăstea?! Sa fim seriosi, kidu' ăsta e prea infatuat; am ascultat o piesa de-a lui pe youtube (avand in vedere ca e omniprezent, pana la urma tot ajungi sa asculti o piesa, doar ca sa te convingi) si nu mi se pare potrivit ceea ce canta el, atitudinea/stilul sau, pana si freza sa, avand in vedere varsta. Totusi, are doar 14-15 ani din cate am inteles! Pare un neintarcat! Orice lucru trebuie facut la o anumita varsta, nu mai devreme sau mai tarziu...altfel pare ridicol!

| Emeraude a răspuns:

Mdea... Elvis Presley fuckin' rocks the best, guys! Imi pare rau ca noua generatie a ajuns in halul in care inghita pe nerasuflate orice produs prost ambalat... ce conteaza daca e de la Disney sau nu? Credeti ca pe el sau pe impresarul lui (rolling eyes) il intereseaza ca va provoaca obsesii sau chestii de genul?
Money&fame!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin e foarte dragut si canta bine.Cred ca mai frumos baiat nu exista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e cel mai tare e talentat frumos si multe pe care nu stiu sa le axprim in cuvinte vrei sa vb despre el at id meu este georgy_cosoi12

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mmmm ini plc e sweet e tare si dragtz si a juptat mult sa ajunga aici stiti ceva despre el ca sa il comentati asa ca va spu eu cautatil si apoi vb aveti incredere e tare s frumos si swet si etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E fff tare baiatuu`love struck si e bun in toatee `. sensurileelove struck sa continuee tot asalove struck are`.love struck 10 de mii de fanii mai aless fanelove struck bv JB esti cel mai bun`love struck Lovelove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I love' it

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Off ce mare rucru deja am vazut poza asta de osuta de ori dar sa stii ca e draguti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este cel mai tare star pe care l-am cunoscut.Imi doresc sa devin ca el.

| Elladoll a răspuns:

E super

| larysa_2584 a răspuns:

Ba ce prosti sunteti cu toti Justin Bieber nu ii star disney! Ce aveti cu el mah ca ii chiar dragut. Uitativa si voi pe youtube sa vedeti ce tare ii si o sa va convingeti.phbbbbt

| andra240 a răspuns:

E draguttt:X:Xsi canta misto:X:X