| BAd-RoMaNcE a întrebat:

Ce parere aveti despre noul videoclip a lui beyonce cu lady gaga: video phone? imi place melodia, dar videoclipul... mie nu prea imi place... singura parte imi place cand canta lady gaga si atat:D http://www.youtube.com/watch?v=Dn0LOxP_g4s

12 răspunsuri:
| Ana_6509 a răspuns:

Ieri l-am vazut si chiar am discutat cu cineva despre el. E cam patetic...Credeam ca va fi ceva impresionant avad in vedere ca sunt doua cantarete atat de in voga. Melodia lasa de dorit iar videoclipul e zero barat.Beyonce nu poate fi ca Gaga si Gaga nu poate fi ca Beyonce, sunt doua stiluri opuse.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Sunt de acord cu tine, nici mie nu imi place videoclipul.

| LORY a răspuns:

Deci mie nu imi place melodia deloc, iar despre videoclip... ce sa spun, mai bine nu comentez. Ma asteptam la mult mai mult de atat de la 2 vedete ca ele. Imi place foarte mult Lady GaGa, imi place si Beyonce (mai putin, ce-i drept), dar featuring-ul asta m-a dezamagit complet. Sunt doua stiluri diferite din toate punctele de vedere... nu merg!

Just

| LORY a răspuns:

Aaa si apropo de nickname-ul tau, ador melodia si videoclipul "Bad romance" happy

| LORY a răspuns:

Just

| simoSTAR a răspuns:

Lady gaga arata si ea mai a ladyhee hee

| Doa'Do a răspuns:

Dupa parerea mea, Lady Gaga canta mai bine in videoclip decat Beyonce.

| raul_9253 a răspuns:

Da la fel si mie cand apare Lady Gaga.

| StaRmAgiC a răspuns:

Mie imi place poza asta enorm:X:X si melodia

http://www.youtube.com/watch?v=iPgXyjPwrxc&feature=related

| Brigitta a răspuns:

E cam... neobisnuit videoclipul big grin

| BiiBiis a răspuns:

Mie imi place mai mult videoclipul decat melodia, dar sunt de acord cu Anna, Lady Gaga si Beyonce sunt doua persoane complet diferite si ca stil, voce, dans etc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm, eu sunt de parere ca ideea videoclipului este sa arate cat de excentrice pot fi ele doua. tocmai de aceea au ales sa faca duetul acesta, ele fiind intr-un fel sau altul in antiteza laughing. faptul ca videoclipul e facut pentru a-si promova imaginile reiese si din faptul ca melodia e cam nesarata si fara sens. per total, imi place clipul, e lasciv laughing nu mai zic cat de mult imi place beyonce, pe care am admirat-o mereu. e putin diferit stilul pe care il adopta in ultima vreme, prea multi craci goi si imbracaminte sumara, dar tot mi se pare ca reprezinta idealul feminin.