| roxyroxy_5043 a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia Lady GaGa feat. Beyonce-Telephone si de cine va place mai mult in videoclip?

Răspuns Câştigător
| Gosh. a răspuns:

Mi se pare incredibila melodia, e geniala.
De Lady Gaga, mi se pare originala si fara niciun regret big grin

8 răspunsuri:
| T!mea a răspuns:

Melodia e ff frumoasa. Videoclipul e genial. Si imi place mai mult, bine inteles Lady GaGa. Honey Be arata f urata in videoclip, nu imi place deloc vocea ei, nu stiu de ce

| andreeamitoi a răspuns:

Super tare, cea mai tare mel din cate am vazut! ...si imi place de Lady Gaga!kiss

| deea_1397 a răspuns:

Pai mi-a placut telefonul ala din capu lu lady gagalaughing

| Roxii a răspuns:

E phaina melodia si mai frumu e lady gaga(of course)

| unikat a răspuns:

Melodia este f frumoasa ...se vede ca lady gaga va sparge toate topurile in curand si beyonce-fara comentariilaughing. Videoclipul este oglinda personalitatii ce emana gaga ca artist.adica o nebuna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 10 ani si sunt cea mai mare fana Lady GaGa e cea mai tare bine inteles dupa Xonia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi place sfarsitul@@@@@@@@@

| loredana24 a răspuns:

Sincera? e urata Lady Gaga daca nu ar egzista fondu de ten, etc ar fi urata tare, dar corpu e ok big grin