| littlesunshine01 a întrebat:

Ce parere aveti despre noul videoclip al piesei Alejandro de Lady Gaga? fundita pentru cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Elyxx a răspuns:

Este o mel sooperX::XX o ador:Xsi pe gaga o iubesc:X:X

videoclipul e.destul de dragutz...cam infioraror dar merge:X

dar cum am spus ritmul si versurile suna...sooper:X

9 răspunsuri:
| George1510 a răspuns:

Piesa este foarte buna, insa, sincer nu stiu ce vrea sa exprime in videoclip...Sunt unele scene care pur si simplu cred ca sunt puse aiurea...big grinstraight face

| Petronela a răspuns:

Videoclipul nu imi place, melodia da.

| costyn162 a răspuns:

Piesa este nonconformista asa cum ne-a obisnui Lady Gaga, despre videoclip nu stiu ce sa zic, nu l-am vazut complet niciodata.

| R0011 a răspuns:

Piesa este foarte tare...insa mi se pare ca videoclipul nu are nici o legatura cu piesa...sunt scene care nu au nici un rost.

| Roxy a răspuns:

Pai mie imi plac amandoua al fel de mult:X
Si melodia si videoclipulbig grinVideoclipul poate e prea exagerat pentru unele persoane dar pe mine nu ma socheaza deloc tinand cont ca videoclipul si piesa sunt facute ca un omagiu pentru persoanele gayhappy
Mie imi plac cam toate piesele lui Gaga si e destul de tare ca artista sa ai atatea hituri happy
Eu stiu de gaga de prin 2008 cam asa si de atunci toate piesele ei au fost cel putin o data pe primul loc in vreun top mai importanthappy
:*

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Hey! Pay... nu prea-mi place videoclipul. Adica unele parti din el, melodii mi se pare ceva mai buna. Nu prea-mi place Alejandro. Mi se pare ca s-a schimbat mai mult Lady GaGa! Imi placea mai mult de ea inainte cum ar fi: Poker Face, Just Dance.
Nu asta era raspunsul care il asteptai, dar eu am fost sincera happy

| Andreea_1219 a răspuns:

Pai.laughing melodia este frumoasa de nu se potriveste cu videoclipul.

| laurici03 a răspuns:

Videoclpul nu mi se pare foarte "educativ". nu stiu ce vrea sa exprime.cat despre melodie, da imi place ca si celalalte melodii.

| BuBu_7744 a răspuns:

Mi se pare prea exagerat