| AndreeaAndre1D a întrebat:

Ce parere aveti despre One Direction? nu-mi sariti in cap cu comentari de genu" Gay" " Nu-i suport" iar voi nici macar nu-i cunoasteti...incercati sa fiti decenti in comentariu. tongue

Răspuns Câştigător
| ImHereForYou a răspuns:

Pai...in prumul rand sunt draaguti toti 5, si au fiecare cate o voce extraordinara!
Stii de unde ies vorbele ca sunt 'gay'?!? Oamenii sunt invidiosi pe faima si succesul lor, si cred ca rezolva ceva daca-i insulta!

| AndreeaAndre1D explică (pentru ImHereForYou):

Sunt perfect de acord cu tine! Nu trebuie Sa fi Directioner ca sa-i apreciezi.dar oameni nu gandesc inainte de a vorbi ...ai FUNDA

5 răspunsuri:
| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Pai au voce, dar feminina. Nu vreau sa crezi ca-i urasc, dar sunt haioase pozele in care se rad de ei, ei n-au vreo problema de sa incerce in continuu sa dovedeasca ca nu sunt gay sau ceva de genul, dar na, e formatie doar de baieti, draguti, care canta bine si oamenii devin gelosi, invidiosi. Bine, cam asta e parerea mea, dar nu suport fanele obsedate care tot ce vor e sa se casatoreasca cu vreunul din ei.

| MegamortX a răspuns:

"iar voi nici macar nu-i cunoasteti...". Presupun că tu îi cunoşti, nu? De ce să nu răspundem cu "nu-i suport"? Ceri păreri dar nu le accepţi decât pe cele pozitive? Atunci pentru ce mai întrebi? Nu-mi plac. Consider că muzica lor e de proastă calitate şi nici imaginea trupei nu mă încântă.

| AndreeaAndre1D explică (pentru MegamortX):

Nu am cerut doar pareri pozitive....am spus ca puteti spune ce vreti atata timp cat va incadrati intr-o limita decenta...straight face adica sa nu incepeti sa injurati sau altele, problema ta daca nu iti plac, nu voi obliga pe nimeni niciodata sa le asculte muzica.winking Ai dreptul sa ai propria opinie!

| MegamortX a răspuns (pentru AndreeaAndre1D):

Şi ce ţi se pare ţie indecent când cineva îţi spune că nu-i suportă?